سایت سروش صحت و رضا عطاران
طنز مطبوعاتی، طنز تلویزیونی، کمدی
درباره وبلاگ


همه چیز درباره سینمای كمدی و طنزهای تلویزیونی و مطبوعاتی
مطالب منتشره در این وبلاگ اکثرا طنز هستند و نیازی به واکنش‌های تارانتینویی نیست. لطفا آرامش خود را حفظ کنید. بازنشر مطالب این وبلاگ در سایت، کتاب یا وبلاگ دیگر، بدون کسب اجازه از نویسندگان ممنوع می‌باشد.مدیر وبلاگ : فرشته نعیمی
مطالب اخیر
نظرسنجی
بهترین سریال طنز آمریکایی کدام است؟

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
مجموعه "بزنگاه" در شهرک شهید محلاتی


مجموعه "بزنگاه" در شهرک شهید محلاتی


تصویربرداری مجموعه تلویزیونی "بزنگاه" به کارگردانی رضا عطاران در شهرک شهید محلاتی برای شبکه سه ویژه ماه رمضان ادامه دارد.

تصویربرداری مجموعه تلویزیونی "بزنگاه" به کارگردانی رضا عطاران در شهرک شهید محلاتی برای شبکه سه ویژه ماه رمضان ادامه دارد.

مجموعه تلویزیونی "بزنگاه" به تهیه کنندگی مهران مهام و ایرج محمدی در ۳۰ قسمت ۳۵ دقیقه ای برای گروه فیلم و سریال شبکه سه سیما ویژه ماه رمضان تولید می شود. به گفته مهام هم اکنون گروه در شهرک شهید محلاتی مشغول تصویربرداری هستند و تا کنون ۱۰ درصد کار ضبط شده است.

در این مجموعه رضا عطاران، حمید لولایی، علی صادقی، گیلدا رنجبران، غلامرضا نیکخواه، مرجانه گلچین، محمود بهرامی، سوسن پرور و ... بازی می کنند.

مجموعه تلویزیونی "بزنگاه" روایت خانواده ای است که پدرشان که از نانوایان قدیمی شهر است فوت می کند و پس از آن بر سر ارث و میراث میان اعضاء خانواده اختلاف ایجاد می شود و ... .

مجموعه تلویزیونی "خانه به دوش" سال ۱۳۸۳ به نویسندگی و کارگردانی عطاران و "متهم گریخت" سال ۱۳۸۴ به کارگردانی عطاران و تهیه کنندگی محمدی و مهام ماه رمضان از شبکه سه روی آنتن رفت. عطاران مجموعه های "ترش و شیرین" و "کوچه اقاقیا" را هم در کارنامه دارد.

نوع مطلب : رضا عطاران، سروش صحت، 
برچسب ها : بزنگاه،
لینک های مرتبط :

       نظرات
یکشنبه 23 تیر 1387
هومن نوروزی
«عطاران» با «بزنگاه»


«عطاران» با «بزنگاه»


تصویربرداری مجموعه تلویزیونی «بزنگاه» به کارگردانی «رضا عطاران» و با متنی از «سروش صحت» آغاز شد.

تصویربرداری مجموعه تلویزیونی «بزنگاه» به کارگردانی «رضا عطاران» و با متنی از «سروش صحت» آغاز شد. «مهران مهام» که به همراه «ایرج محمدی» تهیه کنندگی سریال «بزنگاه» را برعهده دارند، با بیان این مطلب در گفت وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت؛ تصویربرداری این سریال طی چند روز گذشته در لوکیشنی در منطقه ازگل آغاز شده و در ۳۰ قسمت ۳۵ دقیقه یی که ساخته خواهد شد. وی افزود؛ تا به حال حضور بازیگرانی چون رضا عطاران، حمید لولایی، علی صادقی، گیلدا رنجبران، غلامرضا نیکخواه، مرجانه گلچین، محمود بهرامی و سوسن پرور در این سریال قطعی شده است و امیدوارم تا در طول ساخت با کمبود زمان مواجه نشویم. مهام درباره داستان سریال تلویزیونی «بزنگاه» نیز گفت؛ این سریال که در بستر طنز به تصویر کشیده خواهد شد، روایت خانواده یی است که پدرشان که از نانوایان قدیمی شهر است، فوت می کند و پس از آن بر سر ارث و میراث میان اعضای خانواده اختلاف ایجاد می شود. در سریال «بزنگاه» رضا عطاران در نقش یک معتاد بازی می کند که همسرش، او و دخترش را به دلیل اعتیاد ترک کرده است.

آخرین کار «رضا عطاران» در مقام کارگردان مجموعه «ترش و شیرین» بود که در ایام نوروز سال ۸۶ از شبکه سوم سیما پخش شد و توانست بالاترین رتبه بینندگان را به خود اختصاص دهد. «عطاران» تا به حال کارگردانی مجموعه های ترش و شیرین، متهم گریخت، خانه به دوش، کوچه اقاقیا، قطار ابدی، مجید دلبندم، ستاره ها و سیب خنده را برعهده داشته است. پخش مجموعه تلویزیونی «بزنگاه» که به مناسبت ماه رمضان ساخته می شود، از روز ۱۲ شهریورماه آغاز و تا ۱۳ مهرماه ادامه خواهد یافت.

سریال ماه رمضانی در روزهای قبل از تولید با تغییر نویسنده آن به یکی از خبرهای پرحاشیه تبدیل شد. دلیل کنار رفتن یا کنار گذاشتن محمدرضا آرین از نگارش این سریال به مشکلات شخصی ربط داده شد. آرین و صحت تجربه مشترک و موفق ترش و شیرین را با رضا عطاران و تهیه کنندگان این سریال در سال گذشته داشتند.

نوع مطلب : رضا عطاران، سروش صحت، 
برچسب ها : بزنگاه،
لینک های مرتبط :

       نظرات
سه شنبه 11 تیر 1387
هومن نوروزی
«عطاران» سریال «بزنگاه» را در ازگل كلید زد


«عطاران» سریال «بزنگاه» را در ازگل كلید زد


تصویربرداری مجموعه تلویزیونی «بزنگاه» به كارگردانی «رضا عطاران» و با متنی از «سروش صحت» آغاز شد.

تصویربرداری مجموعه تلویزیونی «بزنگاه» به كارگردانی «رضا عطاران» و با متنی از «سروش صحت» آغاز شد.

«مهران مهام» كه به همراه «ایرج محمدی» تهیه كنندگی سریال «بزنگاه» را بر عهده دارند، با بیان این مطلب گفت: تصویربرداری این سریال طی چند روز گذشته در لوكیشنی در منطقه ازگل آغاز شده و در ۳۰ قسمت ۳۵ دقیقه ای كه ساخته خواهد شد.

وی افزود:تا به حال حضور بازیگرانی چون رضا عطاران، حمید لولایی، علی صادقی، گیلدا رنجبران، غلامرضا نیكخواه، مرجانه گلچین، محمود بهرامی و سوسن پرور در این سریال قطعی شده است و امیدوارم تا درطول ساخت با كمبود زمان مواجه نشویم.

مهام درباره داستان سریال تلویزیونی «بزنگاه» نیز گفت: این سریال كه در بستر طنز به تصویر كشیده خواهد شد، روایت خانواده ای است كه پدرشان كه از نانوایان قدیمی شهر است، فوت می كند و پس از آن بر سر ارث و میراث میان اعضاء خانواده اختلاف ایجاد می شود.

در سریال «بزنگاه» رضا عطاران در نقش یك معتاد بازی می كند كه همسرش او و دخترش را به دلیل اعتیاد ترك كرده است.

آخرین كار «رضا عطاران» در مقام كارگردان مجموعه «ترش و شیرین» بود كه در ایام نوروز سال ۸۶ از شبكه سوم سیما شد و توانست بالاترین رتبه بینندگان را به خود اختصاص دهد.

«عطاران» تا به حال كارگردانی مجموعه های ترش و شیرین، متهم گریخت، خانه به دوش، كوچه اقاقیا، قطار ابدی، مجید دلبندم، ستاره ها و سیب خنده را برعهده داشته است.

پخش مجموعه تلویزیونی «بزنگاه» كه به مناسبت ماه رمضان ساخته می شود، از روز ۱۲ شهریورماه آغاز و تا ۱۳ مهرماه ادامه خواهد یافت.
نوع مطلب : رضا عطاران، سروش صحت، 
برچسب ها : بزنگاه،
لینک های مرتبط :

       نظرات
شنبه 8 تیر 1387
هومن نوروزی
بزنگاه جلوی دوربین رفت


بزنگاه جلوی دوربین رفت


سرانجام دیروز سریال شبكه ۳ سیما برای ماه مبارك رمضان، جلوی دوربین رفت.

سرانجام دیروز سریال شبكه ۳ سیما برای ماه مبارك رمضان، جلوی دوربین رفت. این سریال را كه بزنگاه نام دارد، رضا عطاران كارگردانی می كند و مهران مهام و ایرج محمدی هم تهیه كنندگی آن را به عهده دارند.«بزنگاه» مانند ساخته های قبلی كارگردانش باز هم داستانی با حال و هوای خانوادگی دارد. در این سریال با فوت اوس احمد یكی از نانوایان قدیمی شهر، دعوایی بین فرزندان خانواده بر سر میراث شكل می گیرد.

برادر كوچك تر كه طرد شده است، به خاطر مرگ پدر به خانه برمی گردد در حالی كه دیگر اعضای خانواده از حضور او خیلی دل خوشی ندارند.

دیروز خود عطاران در نقش پسر خانواده كه به خاطر اعتیاد، همسرش را ترك كرده و اكنون با دختر كوچكش (نیكی نصیرنیا) زندگی می كند، جلوی دوربین رفت.

حمید لولایی، غلامرضا نیكخواه، علی صادقی، مرجانه گلچین و محمود بهرامی بازیگران دیگری هستند كه در این پروژه جلوی دوربین خواهند رفت.

فیلمنامه بزنگاه را سروش صحت در ۲۶ قسمت نوشته است.

نوع مطلب : سروش صحت، رضا عطاران، 
برچسب ها : بزنگاه،
لینک های مرتبط :

       نظرات
چهارشنبه 5 تیر 1387
هومن نوروزی


 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic